O Vendere

Firma Vendere (po łacinie ‘sprzedawać’) powstała w 2002 r. i wyrosła na eksperta w dziedzinie marketingu wyspecjalizowanego w komunikacji telefonicznej: telemarketing jakościowy, sprzedaż telefoniczna i leadgeneration. Ponadto wspieramy organizacje poprzez praktyczny trening i szkolenie w zakresie telefonicznej sprzedaży i komunikacji. Vendere szybko rośnie, zarówno jeśli chodzi o krąg klientów, jak i ilość pracowników. Profesjonalizm, duch zespołowy, zaangażowanie i współuczestnictwo to kluczowe słowa, które charakteryzują atmosferę i kulturę firmy Vendere i jej pracowników. A linią przewodnią jest zawsze Twój cel i Twój sukces. Ponieważ Vendere przybliża Cię do obrotu.

Telemarketing jakościowy

Vendere dysponuje własnym rozrastającym się zespołem telemarketerów: zmotywowanych liderów sprzedaży, z pasją i świetnymi umiejętnościami komunikacyjnymi. Od umawiania spotkań i efektywnego monitoringu ofert przez badanie zadowolenia klientów do określania wartości klienta i studiów wykonalności dla nowych produktów. Pełna gama tele-wsparcia B2B i sprzedaży z wartością dodaną. To wszystko składa się na to, że Vendere zupełnie inna liga niż konwencjonalne call center.

Szkolenia Telemarketingowe

Codziennie, we własnym call center, Vendere doskonali odbieranie I wykonywanie telefonów do klientów. Nasi klienci mogą dzięki temu czerpać korzyści z wiedzy i doświadczenia naszych trenerów– między innymi w odniesieniu do modulacji głosu, zastosowania technik pozytywnego wywierania wpływu na rozmówcę, jak i strategii ‘ominięcia sekretarki’.

Co jest podstawą suckesu Vendere?

Nasz zespół. Profesjonalizm, duch zespołowy, zaangażowanie i właściwa percepcja to słowa kluczowe, które oddają atmosferę i kulturę organizacyjną Vendere.

Vendere. O krok bliżej obrotu.